اشتراک گذاری

آموزش گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

5/5 - (5 امتیاز)

گرامر یا دستور زبان، مجموعه قوانینی است که نحوه تلفظ و ساخت کلمات و جمله ها را در زبان بیان می کند. این گرامر است که تعیین می کند کلمات باید چگونه کنار یکدیگر قرار بگیرند تا جمله معناداری را بسازند. یادگیری دستور زبان انگلیسی و دیگر زبانها همواره یکی از دغدغه های اساسی زبان آموزان بوده است. علی رغم این که زبان انگلیسی گرامر بسیار ساده ای دارد، بیشتر افراد زمان زیادی برای یادگیری آن صرف نمی کنند. این در حالی است که یادگیری دستور زبان، سرعت زبان آموزی را افزایش می دهد و درک شما از آن زبان را بسیار بهتر می کند. شما برای خواندن یک متن انگلیسی، جمله سازی و حتی صحبت کردن، نیاز به این دارید که گرامر را به خوبی بلد باشید. آیلتس تیم ضمن توجه به این مساله، عملکرد بسیار خوبی در زمینه آموزش گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته داشته است. ما دوره های تخصصی را در این زمینه برگزار می کنیم تا زبان آموزان عزیزمان همزمان با آموزش تکنیک های مکالمه و …، دستور زبان را هم به خوبی فرا بگیرند. دوره جامع گرامر کاربردی به زبان ساده، یکی از این دوره هاست که در آن نکات مهم دستور زبان با بیانی ساده و قابل درک بیان می شوند. در پایان این دوره، تاثیر مثبت یادگیری گرامر را بر مهارتهای Speaking، Listening و Writing خواهید دید.

آموزش گرامر زبان انگلیسی

گرامر همیشه موضوع مهمی در یادگیری زبان بوده و همواره دغدغه زبان آموزان و مدرسان بوده است. آموزش گرامر زبان انگلیسی باید با در نظر گرفتن نکاتی انجام شود تا به روندی کسل کننده تبدیل نشود. به عنوان مثال، فهمیدن و آموختن قسمتهای مختلف دستور زبان یا همان اقسام کلمه، اولین گام برای یادگیری گرامر است. شما باید اقسام کلمه شامل صفت، قید، ضمیر، اسم، فعل و … را به خوبی بشناسید و با کاربرد هریک از آنها آشنایی کامل داشته باشید. جمله بندی دقیق و درست، دومین چیزی است که در دوره جامع گرامر کاربری به زبان ساده، به شما آموزش داده می شود. به این ترتیب می توانید انواع کلمات را به شکل درست در کنار هم جای داده و جملات با معنی و صحیح بسازید. پس از طی این مراحل، عبارات مختلف را یاد می گیرید و سپس با گزاره ها یا Clauses آشنا می شوید. سپس با تمرین و تکرار، بر گرامر زبان انگلیسی تسلط بیشتری خواهید یافت. به یاد داشته باشید که آموزش گرامر زبان انگلیسی پروسه ای مداوم است و بدون تمرین، نتیجه لازم را از آن نخواهید گرفت.

آموزش کامل گرامر زبان انگلیسی از پایه

آکادمی آیلتس تیم، در جهت ارتقا سطح آموزش، جامع ترین دوره ها را در زمینه آموزش کامل زبان انگلیسی از پایه برگزار می کند. هدف ما این است که شرکت کنندگان در دوره جامع گرامر کاربردی به زبان ساده، دستور زبان را به صورت کامل و جامع بیاموزند تا در نوشتن متون انگلیسی و مهارت های گوش دادن و صحبت کردن، بیشترین توانایی را داشته باشند. در دوره های آموزش گرامر زبان انگلیسی، دستور زبان به صورت کامل و از صفر تا صد به شرکت کنندگان آموزش داده می شود. یعنی افراد ضمن آشنایی با انواع کلمه و نحوه ساخت فعلها و عبارات در زمان های مختلف، با کاربرد هر نوع کلمه و چگونگی استفاده از آنها در جمله ها هم آشنا می شوند. زبان آموزان در پایان دوره های آموزش گرامر زبان انگلیسی از پایه، قادر به ساخت جملاتی بی نقص و به کار بردن افعال، اسامی، ضمایر، قیدها و … در انواع متن ها و جملات خواهند بود. همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم، تسلط بر گرامر، تاثیر بسزایی در ارتقاء مهارت های صحبت کردن (Speaking) گوش دادن (Listening) و نوشتن (Writing) دارد. در واقع پس از گذراندن دوره های آموزشی گرامر به زبان ساده، شما روان تر صحبت می کنید و قادر به ساخت جملات درست تری در موقعیت های مختلف خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *