[vc_row content_placement=”middle” color_scheme=”alternate”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

دوره های آموزشی و آماده سازی جهت شرکت در آزمون آیلتس به صورت مدون و با توجه به نیازمندیهای هر زبان آموز در آیلتس تیم تنظیم و استفاده می شود. دوره های آماده سازی آزمون آیلتس، هم بصورت کلی(تمامی مهارتها) و هم در صورت نیاز به تقویت تنها یک یا دو مهارت بصورت کلاسهای خصوصی برگزار می شوند. لازم به ذکر است که منابع مورد استفاده و همچنین نحوه تدریس پس از انجام آزمون تعیین سطح و بررسی نیازمندیهای زبان آموز و همچنین بسته به نوع آزمون آیلتس(جنرال یا آکادمیک) مشخص می شوند. در ابتدای دوره یک جلسه بصورت رایگان جهت انجام تعیین سطح و مشاوره برای زبان آموز در نظر گرفته می شود که در این جلسه با توجه تستهای انجام شده و نمره مورد نیاز زبان آموز برای آیلتس تعداد جلسات مورد نیاز جهت دستیابی به نمره مورد نظر مشخص شده و پس از آن اطلاعات مورد نیاز در اختیار زبان آموز قرار می گیرد.

در دوره های آمادگی آیلتس تلاش می شود تا بهترین روشها و تکنیکها جهت دستیابی هر چه سریعتر به هدف مشترک زبان آموز و آیلتس تیم مورد استفاده قرار گیرد. ذکر این نکته ضروری است که در دوره های آمادگی آزمون آیلتسو تمام تلاش توسط استادان بکار گرفته می شود که زبان آموز حتی الامکان در آزمون اول موفق به کسب نمره مورد نظر شود.
کلیه کلاسها فقط بصورت خصوصی در محل زبان آموز برگزار می شوند. پس از انجام تعیین سطح و تصمیم به شروع دوره توسط زبان آموز قرارداد آموزشی بین آیلتس تیم و زبان آموز تنظیم می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_image image=”6239″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دوره های مکالمه در سطوح مختلف

دوره های مکالمه در سطوح مختلف از سطح ابتدایی تا سطح پیشرفته و تخصصی توسط آیلتس تیم بصورت خصوصی برگزار می شود. این دوره ها بر اساس نیاز زبان آموز و همچنین سطح فعلی و پیشینه آموزشی زبان آموز تنظیم می شوند. این به این معنی است که محتوای دوره ها عمدتا به نسبت نیازمندیهای زبان آموز وهچنین استعداد زبان آموز متفاوت می باشند.

<>در این دوره ها مهارتهای زیر تحت پوشش قرار می گیرند:
کلمات 
لغات
اصطلاحات متناسب با هر سطح
گرامر و ساختار زبانی
نحوه تلفظ 
مهارت شنیداری 
روان صحبت کردن
این دوره نیز مانند سایر دوره های برگزار شده توسط آیلتس تیم فقط بصورت خصوصی و در محل زبان آموز برگزار می شود.
همچنین پس از اعلام آمادگی زبان آموز جهت شروع دوره قرارداد آموزشی بین آیلتس تیم و زبان آموز منعقد می گردد.

[/vc_column_text][us_image image=”6240″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

دوره لهجه آمریکایی

در این دوره شما پس از فراگیری، مشاهده و در نهایت به کاربردن نکات مرتبط با لهجه آمریکایی این توانایی را بدست می آورید که مانند یک انگلیسی زبان بومی آمریکا انگلیسی صحبت کنید. در این دوره بر روی لحن صدای شما، قدرت صدای شما و همینطور تن صدای شما نیز کار می شود. بسیاری از زبان آموزان پس از یادگیری زبان طی زمانی طولانی رضایت کافی از نحوه صحبت کردن خود ندارند و همینطور به علت آگاهی نداشتن از نحوه تلفظ گروه های صدایی(چند کلمه پیوسته به یکدیگر) توانایی درک از نظر شنیداری در فیلم ها و حتی اخبار را نیز ندارند. این دوره نه تنها به شما توانایی صحبت کردن انگلیسی بطور طبیعی را می دهد، بلکه شما را در درک بهتر در مهارت شنیداری نیز یاری می دهد.

لازم به ذکر است که پیش نیاز شرکت در دوره لهجه آمریکایی داشتن حداقل سطح Pre-Intermediate می باشد. یعنی لازم است که شما قادر به صحبت کردن بدون مکثهای طولانی باشید.
این دوره نیز همانند باقی دوره های آیلتس تیم فقط بصورت خصوصی برگزار می شود. و پس از انجام تست و اعلام آمادگی زبان آموز قرارداد آموزشی بین آیلتس تیم و زبان آموز منعقد می شود.
طول دوره لهجه آمریکایی 25 جلسه می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_image image=”6246″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دوره های گرامر زبان انگلیسی

این دوره ها در سه سطح ابتدایی، متوسطه و پیشرفته برگزار می شوند و بطور کلی از دو نوع شیوه آموزشی استفاده می شود. شیوه اول تدریس گرامر بصورت غیرفعال و شیوه دوم تدریس گرامر بصورت فعال. در حالت غیرفعال پس از اتمام دوره زبان آموز توانایی درک گرامر در متون و فیلم ها را خواهد داشت اگرچه در حالت استفاده فقط توانایی استفاده از آنها را در مکاتبات خواهد داشت. در سوی دیگر در شیوه فعال، زبان آموز پس از اتمام دوره قادر به استفاده از ساختارهای فراگرفته در مهارت گفتاری نیز خواهد بود.

این دوره ها بر اساس نیاز زبان آموز دارای تعداد جلسات متفاوت می باشند. که تعداد آنها پس از برگزاری جلسه رایگان مشاوره تعیین می شود.
بدیهی است مانند باقی دوره های ارائه شده توسط آیلتس تیم، در این دوره نیز قرارداد آموزشی بین آیلتس تیم و زبان آموز منعقد می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]