آیلتس تیم

آیلتس تیم کلی اطلاعات و نمونه سوالات و نمونه مقاله های آیلتس و بسیاری مطالب مفید دیگه رو برات جمع آوری کرده و به رایگان در اختیارت گذاشته که تو رسیدن به هدفت تو آزمون آیلتس کمک کنه.

“داستان من و یادگیری زبان”

یادم میاد که از سن ۱۷ سالگی عشق زبان بودم. البته قبلش هم زبان رو دوست داشتم ولی خب نه به اندازه ۱۷ سالگیم. تو اون سن بخاطر شرایط زندگی خانوادگیم امکان شرکت تو کلاس زبان رو نداشتم. تو اون سن تنها منبع یادگیری من بازیهای کامپیوتری بودن چون موقع بازی کردن سعی میکردم مفهوم کلمات و جملات رو درک کنم.
این داستان تا سن ۲۰ سالگی ادامه داشت تا زمانی که مجبور شدم برم خدمت سربازی و تا ۲ سال بعدش هم امکان رفتن به کلاس زبان رو نداشتم. بعد از اتمام سربازی تو کنکور تو رشته اقتصاد قبول شدم و شروع به تحصیل کردم.

تا حالا در مورد Podcast چیزی شنیدی؟

اگر میخوای هم لیسنینگت رو قوی کنی و هم کلی اطلاعات مفید در مورد راه درست یادگیری زبان با آیلتس تیم و بهنام علیزاده یاد بگیری حتما حتما یه سر به این بخش بزن.

محصولات آموزشی رایگان

زبانت رو با دوره های آموزشی رایگان آیلتس تیم یه سطح بالاتر ببر.

دوست من با اینکه این دوره ها با صرف زمان و هزینه زیاد تهیه شدن ولی چون رسالت ما کمک به پیشرفت و بالا بردن سطح زبان همه افراده، تو میتونی به صورت  “کاملا رایگان”  به این دوره ها دسترسی داشته باشی.

بسته های آموزشی

میخوای زبانت رو از این چیزی که هست بهتر کنی؟

مطمئنا جوابت مثبته.  بهت توصیه میکنم که حتما ویدیوهای ما رو ببینی چون هر کدوم از ویدیوها میتونه کلی به اطلاعاتت در مورد راه و روش درست یادگیری زبان اضافه کنه.

فهرست